O NÁS 

Chtěli byste úspěšněji realizovat své projekty nebo účelněji vyjednávat ? Potřebujete efektivněji vést svůj tým nebo chcete udělat změnu v kariéře? Pak zkuste využít našich služeb.  

Naší prioritou je maximální účelnost a smysluplnost. Soustředíme se na efektivitu, praktičnost a přímočarost řešení. 

V ERIMA Group nevěříme na nějakou jednu zázračnou metodu, která jako přes kopírák pomůže všem a se vším. Používáme metody a nástroje, které jsou nejvhodnější pro Váš konkrétní cíl a které Vám vyhovují. Obvykle využíváme konzultace, trénink dovedností a koučování.

NAŠE SLUŽBY

 Nabízíme účinnou kombinaci odbornosti v oblasti obchodního práva, zkušeností se strukturováníma realizací transakcí a managementu firema a praxe v jednání a vyjednávání.

Naše služby Business & Kariéra by pro Vás mohly být užitečné v následujících situacích:

  • Potřebujete si s někým promluvit o tom, jak přistoupit k obchodním případu nebo jak nastavit transakci?

  • Připravujete se na důležité jednání a potřebujete brainstorming?

  • Necítíte se na to jednat sám?

  • Chcete si založit firmu nebo udělat svého kolegu společníkem?

"Během dvou hodin s Vámi jsme si ujasnili, co vlastně chceme a co jsou mezi námi za otevřené otázky a ještě získali odbornou radu jak je možné je řešit. To bylo prostě extrémně užitečné. Díky!"  – partneři start up firmy

"Zjevně jsem zaměňoval „vyjednávání“ za handlování“. Díky konzultacím a přípravě na obchodní jednání s Vámi dělám výrazně lepší obchody" – obchodník, 20 let praxe v obchodu se spotřebním zbožím

Spojte se s námi 

Máte otázky k naším službám nebo zájem o ně ?

Kontaktujte nás:

dana.schweigelova@erimagroup.cz

+420 602 205 635